Zpěv může změnit váš život.

Mezinárodní škola praguesirens® byla založena v roce 2016 a je exkluzivní školou současného zpěvu v Praze pro dospěle (pouze od 18 let)

Život v moderních společnostech je stále více svazován technokratickými předpisy. Stále více lidí však tento stav pociťuje jako problém. Racionální řád nás začíná děsit. Objevuje se touha po citlivosti, pokušení a smyslnosti.

Při hledání nového, nezávislého já muži i ženy stále častěji objevují mimořádnou psychologickou, fyzickou i sociální sílu zpěvu a vnímají ji jako příležitost propojit svůj každodenní život se svou vlastní spiritualitou.

praguesirens® vyučuje současný zpěv. Melodie a texty popu, rocku, blues a jazzu jsou ideální pro dotek naší osobnosti. Zpěv těchto písní se snadno stane prostředkem sebevyjádření. Zpěv může změnit váš život.

Buďte nespoutaní. Buďte krásní. Buďte Sirénou.

Naše zakladatelka začala zpívat ve věku 32 let. Nejprve klasickou hudbu, později současnou. Postupně studovala na několika školách u různých pedagogů. Kateryna se nakonec rozhodla založit si vlastní mezinárodní školu současného zpěvu v Praze, aby mohla pro sebe i pro ostatní realizovat přesně to, co vždy hledala.

Číst více