Please rotate your device.
zpívání
k nezaplacení!?

praguesirens mají to štěstí, že jsou neziskovou organizací, dostupnou nejen malým elitním skupinkám, ale každému, kdo cítí upřímnou lásku ke zpěvu.

Jejich majitelé se živí aktivitami v jiné oblasti, před několika lety se však rozhodli, že budou investovat v Praze a vytvoří školu, která se stane mezinárodním centrem zpěvu, liberálnosti a kulturní výměny.

Cena lekcí zpěvu pokrývá pouze přímé náklady na provoz školy: platy týmu, elektřinu na provoz a účetnictví. Neplatíte nic za naše investice do budovy, za design interiéru, ani za zvukové a světelné vybavení. Skutečnost, že ceny lekcí u nás patří k nejvyšším v Praze, je dána kvalitou našich služeb: exkluzívní individuální lekce jsou vytvořené přesně podle vašich potřeb, a taky tím, že naši lektoři patří k nejlepším. Pracují u nás na základě řádně uzavřených zaměstnaneckých smluv, odvádíme za ně daně, platíme jim spravedlivou odměnu, včetně různých benefitů. Víme, že to vypadá jako samozřejmost, ale samozřejmé to není.

Ceník lekcí zpěvu stanovujeme pro každý rok zvlášť. Měníme ho jen v souvislosti se všeobecným růstem nákladů. Čím více lekcí za měsíc zarezervujete, tím nižší bude cena za 1 lekci. Produkce a post-produkce audio nahrávek a video natáčení jsou účtovány podle ceníku. Systém je jednoduchý a transparentní.