Please rotate your device.
buďte
divocí
buďte krásní

Při bližším pohledu mnohým z nás dochází, že to, co je kolem nás, a to, co je v nás, není ve správné rovnováze. V prostředí, které charakterizuje honba za ekonomickým výkonem a spousta společenských pravidel, máme někdy pocit, že jsme ztratili spojení sami se sebou. Naše skutečné identity se jako by vypařily, a to nechceme přijmout.

Při hledání nové rovnováhy v životě lidé stále častěji objevují zpívání. Emocionální, intelektuální a fyzické propojení s hudbou a texty jazzu, blues, popu nebo rocku vytváří most k našemu autentickému vnitřnímu já.

praguesirens věří v osvobozující sílu zpěvu a vystupování.  Nadchl nás příklad Homérových Sirén, které dokázaly okouzlujícím zpěvem a svůdnými pohyby měnit svět kolem sebe. To je naše poslání.

praguesirens vás zvou na fascinující odysseu do nám často neznámého vlastního nitra.

image
image
celý
svět
zpěvu
image

Já jsem začala se zpěvem, nejprve klasickým, když mi bylo 33. Teprve pak jsem přešla k moderním stylům. Poté, co jsem vystřídala několik hudebních škol a různých učitelů zpěvu, jsem se rozhodla vytvořit to, co jsem vždy sama chtěla a jako studentka hledala – otevřela jsem svou vlastní pěveckou školu.

praguesirens nabízí mnohem víc než jen lekce zpěvu. Nabízíme celý svět zpívání: jazz, blues, pop, rock a muzikály, vyškolené a osobně inspirující lektory, stylové zkušebny s nejlepšími nástroji a audio vybavením, profesionální nahrávací studio, produkci hudebních videí, vinylů a pro vaše koncerty i jeden z nejelegantnějších hudebních klubů v Praze – salon Privé. A tohle všechno ve vzrušující směsi industriální architektury a nádherného baroka uprostřed Letné/Holešovic, v rušném centru kulturní inovace.

image
jsme
sirény

Jako nezisková organizace nejsme nuceni dělat kompromisy. Počet studentů v praguesirens je přísně omezen počtem 100 studentů za semestr. Chceme znát každého studenta osobně a vytvořit intimní, inspirující komunitu podobně smýšlejících lidí.

Zaměřujeme se výhradně na dospělé studenty. Ceníme si individualit, žen i mužů, kteří vědí, co přesně chtějí a co ne, a kteří vnesou do zpívání a vystupování svoji životní zkušenost.

Nebráníme se tomu, přivítat u nás profesionální zpěváky, ale naším hlavním záměrem je intenzívní hlasové školení ambiciózních amatérů, kteří nejsou pod tlakem hudební kariéry a zpěvem můžou vyjadřovat své nejniternější bytí.

Dalšími základními kameny praguesirens jsou internacionalita, liberálnost a diverzita. Baví nás setkávání různých kultur a tradic. Praguesirens jsou ostrovem hudebního objevování, intelektuální výměny a emocionální pohody, vítá lidi různého věku a původu. Nabízíme výuku v češtině, angličtině a ruštině.