Please rotate your device.
stage
patří
vám

Písničky jsou tady od toho, aby s nimi lidé předstupovali před ostatní. Schopnost vyjadřovat se zvukem patří od počátku lidstva k základním atributům lidí a zpívání si žádá posluchače. Dokonce i síla legendárních Sirén se objevila, teprve když se na ně někdo díval a poslouchal je.

Vystupování před publikem je pro mnoho studentů stejně důležité jako zpívání samotné. Soustředění se na přípravu, čistá energie na stagi a radost z potlesku budují v člověku obrovské sebevědomí, které je prospěšné pro všechny oblasti života.

Praguesirens nabízejí koncerty tří různých formátů. Oblíbené jsou tzv. ČISTÉ koncerty, které jsou určeny všem studentům a jejich smyslem je, aby publikum získalo přehled o celé škole. Složitějšími a tématicky vyhraněnějšími koncerty jsou SHOWS, určená spíše těm ve zpěvu a vystupování pokročilejším. Zvlášť zkušeným zpěvákům pak nabízíme jedinečnou příležitost SÓLO koncertu pro rodinu a přátele. Tyto výjimečné akce jsou obvykle spojené s prezentací studentova alba.

Jakmile se vaše skladba dostane na pokročilejší úroveň, je možné začít s lektorem projednávat různé možnosti vystoupení, včetně dramaturgie skladeb, pohybu na stagi, outfitu a líčení, ale i jiných, základnějších věcí, jako je třeba zvládání trémy.

image
image
salon
privé

SALON PRIVÉ, jeden z nejexkluzivnějších hudebních klubů v Praze, byl praguesirens navržen jako místo pro školní koncerty a zvláštní vystoupení externích umělců.

Architektura našeho koncertního sálu je dynamickou kombinací současného industriálního designu a elegantního baroka. Hlediště může být v klasickém divadelním stylu nebo v intimnějším klubovém stylu, s luxusními koženými křesly a kabaretními stoly. Zvuková a světelná technologie patří k nejkvalitnějším, celé místo je navrženo tak, aby splňovalo všechny bezpečnostní a hygienické standardy. A taky aby zajistilo vystupujícím pohodlí. V exkluzívní backstagi se opravdu budete cítit hvězdami večera. 

Dále je třeba zmínit i skvělý bar SALONU PRIVÉ. Třpytivými odrazy desítek tisíc kamínků mozaiky promění vzhled koncertu i přestávek v opravdu zvláštní zážitek.

image
image
image
image
you
tube

Pokud je řeč o vystoupeních současné hudby, není možné zapomenout na You Tube. Hudební videa jsou mocnou hudební formou, která umožňuje umělcům vystupovat s jejich písněmi na největší stagi na Zemi.

Praguesirens vám umožní pro vás, vaše fanoušky a sledovatele natočit vlastní „video z vystoupení na stagi“. Na rozdíl od narativního hudebního videa, které doprovází píseň scénami částečně či úplně nezávislými na zpěvákovi, video z vystoupení je zaměřeno jen na vás a vaši píseň. Kamera je vaším divákem.

Pokud se rozhodnete pro produkci videa vaší písně s dostatečným předstihem, můžete jeho dramaturgii připravovat se svým lektorem na zkouškách (vystoupení, outfit, líčení)

Po dokončení finálního zvuku nahrávky ve studiu (váš playback), si sednete s video týmem, abyste probrali osvětlení, atmosféru a zvláštní efekty, které by se k vaší dramaturgii nejlépe hodily. Styl vaší nahrávky tak bude spojením vaší vize a technické odbornosti týmu: různé úhly kamery, pořadí scén, detaily a zpomalení.

Koncepční příprava i samo nahrávání přinesou spoustu kreativní inspirace a zábavy. Po následující post-produkci dostanete do rukou profesionální video z vystoupení, které bude připraveno k nahrání pro globání publikum.

image
image image image