Please rotate your device.
sirens
on air

Píseň časem pomíjí. Už pár týdnů po poslední zkoušce se začne rozplývat a po čase je pryč.

Zachovat ji může jen zvuková nahrávka, pomůže jí, aby se stala nesmrtelnou. Z tohoto důvodu praguesirens investovaly do profesionálního nahrávacího studia. Vlastní studio vám umožní skladbu nahrát ve chvíli, kdy se na to budete cítit, kdy s ní budete spokojený/á, a s lidmi, které znáte a kterým věříte. Cena za nahrávku ve studiu praguesirens je jen zlomkem tržní ceny, nahrávací zařízení je přitom „ušito přesně na míru“ vašemu hlasu a žánru. Můžete si vybrat z celé řady různých typů mikrofonů (včetně „legendárních“ značek NEUMANN a BLUE).

Dokončená namixovaná píseň nebude jen přírůstkem do vašeho portfolia, ale i způsobem, jak se spojit s globálním publikem a profesionály z branže. Nahrajte ji na některou z hlavních hudebních streamovacích platforem, vyprodukujte vinylovou desku nebo ji použijte jako payback pro vaše domácí video.

image
image
justin
adele
& ty

Dobrá písnička si zaslouží, aby se poslouchala. Nejběžněji užívanou formou distribuce hudby je dnes streaming, nemůžete proto ignorovat platformy jako SPOTIFY nebo APPLE MUSIC, i kdyby se váš momentální repertoár sestával jen z jedné jediné písně.

Praguesirens mají u předních hudebních distribučních služeb label status, takže není těžké umístit vaše skladby do music storu, který si vyberete. Jedinou věc, kterou od vás (vedle zvládnuté studijní nahrávky) potřebujeme, je název písně, váš skladbu a umělecký profil, aby vás přátelé mohli na SPOTIFY & Co najít. O všechno ostatní se postaráme.

Je v zájmu praguesirens starat se o to, aby se co nejvíce dobrých skladeb našich studentů dostalo k co nejširšímu publiku, proto vám za tuto službu nebudeme účtovat více, než je právně definovaný roční licenční poplatek (v případě cover songu). Až se budete cítit dostatečně produktivní, abyste distribuci vaší písně vzali do svých rukou a začali na stahování vašich fanoušků vydělávat, s radostí vás při nastavování vaší vlastní distribuce budeme podporovat.

image
image
vinyl je
zpátky

Určitě nejlepší způsob, jak uchovat skladbu, je nahrát si ji na vinylovou desku. Vinyl dnes zažívá obrovský návrat, více něž 50 procent těch, kdo si dnes pořizují vinyly, jsou mladí do 25 let. Na rozdíl od hudebních položek streamovacích služeb, kterým chybí duše, jsou vinyly krásné fyzické předměty, které je možné vzít do ruky, je možné je sbírat nebo je třeba někomu darovat.

Praguesirens patří k jedněm z prvních, kdo si jsou schopni pomocí kvalitního zařízení na základě studiových nahrávek vinylové desky za lákavé ceny vylisovat. Vyvinuli jsme koncept, který vám umožní pomocí jiného velmi populárního média, POLAROIDU, samostatně a individuálně navrhnout i tu nejmenší, jedinečnou edici vinylu.

image
image image image